+36 1 790 9900 | WhatsApp: +36 70 311 1094 | « Online ügyfélszolgálat 900 - 1800 »
 
   
  
 
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!

Aktuális tanfolyami program a veszélyhelyzet ideje alatt a Rehab Akadémián! Infó: +36 1 790 9900, +36 1 790 9911, +36 21 2525 207

Eseménynaptár

Július,
2022
01 Július 2022
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
27 28 29 30 1 2022. July 1. , Friday 2 2022. July 2. , Saturday 3 2022. July 3. , Sunday
4 2022. July 4. , Monday 5 2022. July 5. , Tuesday 6 2022. July 6. , Wednesday 7 2022. July 7. , Thursday 8 2022. July 8. , Friday 9 2022. July 9. , Saturday 10 2022. July 10. , Sunday
11 2022. July 11. , Monday 12 2022. July 12. , Tuesday 13 2022. July 13. , Wednesday 14 2022. July 14. , Thursday 15 2022. July 15. , Friday 16 2022. July 16. , Saturday 17 2022. July 17. , Sunday
18 2022. July 18. , Monday 19 2022. July 19. , Tuesday 20 2022. July 20. , Wednesday 21 2022. July 21. , Thursday 22 2022. July 22. , Friday 23 2022. July 23. , Saturday 24 2022. July 24. , Sunday
25 2022. July 25. , Monday 26 2022. July 26. , Tuesday 27 2022. July 27. , Wednesday 28 2022. July 28. , Thursday 29 2022. July 29. , Friday 30 2022. July 30. , Saturday 31 2022. July 31. , Sunday

Csoportos tornák jelenleg online térben kerülnek megtartásra.

PhysioVit Rehab Akadémia mozgásszervi rendelőjének különféle szolgáltatásait mutatjuk be a könnyebb áttekinthetőség érdekében.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.