+36 1 471 1435, +36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800. | Nyitvatartás »
  
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!

Eseménynaptár

Augusztus,
2018
Augusztus 2018
Vas Hét Ked Sze Csü Pén Szo
29 30 31 1 2018. August 1. , Wednesday 2 2018. August 2. , Thursday 3 2018. August 3. , Friday 4 2018. August 4. , Saturday
5 2018. August 5. , Sunday 6 2018. August 6. , Monday 7 2018. August 7. , Tuesday 8 2018. August 8. , Wednesday 9 2018. August 9. , Thursday 10 2018. August 10. , Friday 11 2018. August 11. , Saturday
12 2018. August 12. , Sunday 13 2018. August 13. , Monday 14 2018. August 14. , Tuesday 15 2018. August 15. , Wednesday 16 2018. August 16. , Thursday 17 2018. August 17. , Friday 18 2018. August 18. , Saturday
19 2018. August 19. , Sunday 20 2018. August 20. , Monday 21 2018. August 21. , Tuesday 22 2018. August 22. , Wednesday 23 2018. August 23. , Thursday 24 2018. August 24. , Friday 25 2018. August 25. , Saturday
26 2018. August 26. , Sunday 27 2018. August 27. , Monday 28 2018. August 28. , Tuesday 29 2018. August 29. , Wednesday 30 2018. August 30. , Thursday 31 2018. August 31. , Friday 1

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Facebook kupon beváltás

Mennyiségi kedvezmények

PhysioVit Card érvényesítés

WEBSHOP VIRTUÁLIS PÉNZTÁR HASZNÁLAT

Card kedvezmény kamatoztatás

Mennyiségfüggő árkalkuláció

Trükkös vásárlás a legjobb árakkal

Fizetés paypal használattal

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.