+36 1 471 1435, +36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800. | Nyitvatartás »
  
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!

Eseménynaptár

Július,
2018
Július 2018
Vas Hét Ked Sze Csü Pén Szo
1 2018. July 1. , Sunday 2 2018. July 2. , Monday 3 2018. July 3. , Tuesday 4 2018. July 4. , Wednesday 5 2018. July 5. , Thursday 6 2018. July 6. , Friday 7 2018. July 7. , Saturday
8 2018. July 8. , Sunday 9 2018. July 9. , Monday 10 2018. July 10. , Tuesday 11 2018. July 11. , Wednesday 12 2018. July 12. , Thursday 13 2018. July 13. , Friday 14 2018. July 14. , Saturday
15 2018. July 15. , Sunday 16 2018. July 16. , Monday 17 2018. July 17. , Tuesday 18 2018. July 18. , Wednesday 19 2018. July 19. , Thursday 20 2018. July 20. , Friday 21 2018. July 21. , Saturday
22 2018. July 22. , Sunday 23 2018. July 23. , Monday 24 2018. July 24. , Tuesday 25 2018. July 25. , Wednesday 26 2018. July 26. , Thursday 27 2018. July 27. , Friday 28 2018. July 28. , Saturday
29 2018. July 29. , Sunday 30 2018. July 30. , Monday 31 2018. July 31. , Tuesday 1 2 3 4

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Facebook kupon beváltás

Mennyiségi kedvezmények

PhysioVit Card érvényesítés

WEBSHOP VIRTUÁLIS PÉNZTÁR HASZNÁLAT

Card kedvezmény kamatoztatás

Mennyiségfüggő árkalkuláció

Trükkös vásárlás a legjobb árakkal

Fizetés paypal használattal

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.