+36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800.  SMS chat: +36 70 311 1094 | Nyitvatartás »
  
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!

Eseménynaptár

December,
2019
10 December 2019
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
25 26 27 28 29 30 1 2019. December 1. , Sunday
2 2019. December 2. , Monday 3 2019. December 3. , Tuesday 4 2019. December 4. , Wednesday 5 2019. December 5. , Thursday 6 2019. December 6. , Friday 7 2019. December 7. , Saturday 8 2019. December 8. , Sunday
9 2019. December 9. , Monday 10 2019. December 10. , Tuesday 11 2019. December 11. , Wednesday 12 2019. December 12. , Thursday 13 2019. December 13. , Friday 14 2019. December 14. , Saturday 15 2019. December 15. , Sunday
16 2019. December 16. , Monday 17 2019. December 17. , Tuesday 18 2019. December 18. , Wednesday 19 2019. December 19. , Thursday 20 2019. December 20. , Friday 21 2019. December 21. , Saturday 22 2019. December 22. , Sunday
23 2019. December 23. , Monday 24 2019. December 24. , Tuesday 25 2019. December 25. , Wednesday 26 2019. December 26. , Thursday 27 2019. December 27. , Friday 28 2019. December 28. , Saturday 29 2019. December 29. , Sunday
30 2019. December 30. , Monday 31 2019. December 31. , Tuesday 1 2 3 4 5

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) és a pásztói Egészségpontnak (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.)  egyéni kezeléseinek, terápiáinak és tréningeinek időbeosztása.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Speciális számítógépes mozgás és terheléselemzés a gerincpanaszok háttereinek kiszűrésére.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Facebook kupon beváltás

Mennyiségi kedvezmények

Online képzés

Virtuális campus

e-learning képzések

PhysioVit Card érvényesítés

WEBSHOP VIRTUÁLIS PÉNZTÁR HASZNÁLAT

Online képzés

Virtuális campus

e-learning képzések

Card kedvezmény kamatoztatás

Mennyiségfüggő árkalkuláció

Online képzés

Virtuális Campus

e-learning képzések

Fizetés paypal használattal

Trükkös vásárlás a legjobb árakkal

Online képzés

virtuális campus

e-learning képzések

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.