+36 1 471 1435, +36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800. | Nyitvatartás »
  
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!

Eseménynaptár

Október,
2018
16 Október 2018
Vas Hét Ked Sze Csü Pén Szo
30 1 2018. October 1. , Monday 2 2018. October 2. , Tuesday 3 2018. October 3. , Wednesday 4 2018. October 4. , Thursday 5 2018. October 5. , Friday 6 2018. October 6. , Saturday
7 2018. October 7. , Sunday 8 2018. October 8. , Monday 9 2018. October 9. , Tuesday 10 2018. October 10. , Wednesday 11 2018. October 11. , Thursday 12 2018. October 12. , Friday 13 2018. October 13. , Saturday
14 2018. October 14. , Sunday 15 2018. October 15. , Monday 16 2018. October 16. , Tuesday 17 2018. October 17. , Wednesday 18 2018. October 18. , Thursday 19 2018. October 19. , Friday 20 2018. October 20. , Saturday
21 2018. October 21. , Sunday 22 2018. October 22. , Monday 23 2018. October 23. , Tuesday 24 2018. October 24. , Wednesday 25 2018. October 25. , Thursday 26 2018. October 26. , Friday 27 2018. October 27. , Saturday
28 2018. October 28. , Sunday 29 2018. October 29. , Monday 30 2018. October 30. , Tuesday 31 2018. October 31. , Wednesday 1 2 3

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Facebook kupon beváltás

Mennyiségi kedvezmények

PhysioVit Card érvényesítés

WEBSHOP VIRTUÁLIS PÉNZTÁR HASZNÁLAT

Card kedvezmény kamatoztatás

Mennyiségfüggő árkalkuláció

Trükkös vásárlás a legjobb árakkal

Fizetés paypal használattal

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.