+36 1 471 1435, +36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800. | Nyitvatartás »
  
Kosár
0 Termékek - 0 Ft
A kosara üres!

Napi rendszeres tréningek a Rehab Akadémián! Infó: +36 1 471 1435

Eseménynaptár

December,
2018
15 December 2018
Vas Hét Ked Sze Csü Pén Szo
25 26 27 28 29 30 1 2018. December 1. , Saturday
2 2018. December 2. , Sunday 3 2018. December 3. , Monday 4 2018. December 4. , Tuesday 5 2018. December 5. , Wednesday 6 2018. December 6. , Thursday 7 2018. December 7. , Friday 8 2018. December 8. , Saturday
9 2018. December 9. , Sunday 10 2018. December 10. , Monday 11 2018. December 11. , Tuesday 12 2018. December 12. , Wednesday 13 2018. December 13. , Thursday 14 2018. December 14. , Friday 15 2018. December 15. , Saturday
16 2018. December 16. , Sunday 17 2018. December 17. , Monday 18 2018. December 18. , Tuesday 19 2018. December 19. , Wednesday 20 2018. December 20. , Thursday 21 2018. December 21. , Friday 22 2018. December 22. , Saturday
23 2018. December 23. , Sunday 24 2018. December 24. , Monday 25 2018. December 25. , Tuesday 26 2018. December 26. , Wednesday 27 2018. December 27. , Thursday 28 2018. December 28. , Friday 29 2018. December 29. , Saturday
30 2018. December 30. , Sunday 31 2018. December 31. , Monday 1 2 3 4 5

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.