+36 1 790 9900 | « Ügyfélszolgálat: 900 - 1800.  SMS chat: +36 70 311 1094 | Nyitvatartás »
  

Napi rendszeres tréningek a Rehab Akadémián! Infó: +36 1 471 1435

Eseménynaptár

Március,
2020
28 Március 2020
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
24 25 26 27 28 29 1 2020. March 1. , Sunday
2 2020. March 2. , Monday 3 2020. March 3. , Tuesday 4 2020. March 4. , Wednesday 5 2020. March 5. , Thursday 6 2020. March 6. , Friday 7 2020. March 7. , Saturday 8 2020. March 8. , Sunday
9 2020. March 9. , Monday 10 2020. March 10. , Tuesday 11 2020. March 11. , Wednesday 12 2020. March 12. , Thursday 13 2020. March 13. , Friday 14 2020. March 14. , Saturday 15 2020. March 15. , Sunday
16 2020. March 16. , Monday 17 2020. March 17. , Tuesday 18 2020. March 18. , Wednesday 19 2020. March 19. , Thursday 20 2020. March 20. , Friday 21 2020. March 21. , Saturday 22 2020. March 22. , Sunday
23 2020. March 23. , Monday 24 2020. March 24. , Tuesday 25 2020. March 25. , Wednesday 26 2020. March 26. , Thursday 27 2020. March 27. , Friday 28 2020. March 28. , Saturday 29 2020. March 29. , Sunday
30 2020. March 30. , Monday 31 2020. March 31. , Tuesday 1 2 3 4 5

A PhysioVit Rehab Akadémia budapesti Egészségcentrumának (1143 Budapest, Hungária krt. 130.) és a pásztói Egészségpontnak (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.)  egyéni kezeléseinek, terápiáinak és tréningeinek időbeosztása.

A PhysioVit Rehab Akadémia pásztói Egészségpontjának (3060 Pásztó, Hunyadi út 12.) egyéni kezelései, terápiái és tréningek.

Speciális számítógépes mozgás és terheléselemzés a gerincpanaszok háttereinek kiszűrésére.

Mutassa az összes kategória eseményeit


< >

Lökéshullám olcsóbb bérlettel

Bérlet formájában a lökéshullám kezelés ára 6900 Ft helyett most 5000 Ft/alkalom.

Ajándék masszázs

Sport cafetéria kártyák a masszázsok esetében most 10 perc regenerációs masszázzsal egészülnek ki.

BodyScreening

Komplex PhyDoArt® egészségprogramokhoz most ingyenes testösszetétel mérés!

Sportrehabilitáció

Profi sportolók rehabilitációja sportbiztosítással is!

Komplex gerincfelmérés

Egyénre szabott 3 dimenziós mozgásszervi vizsgálatok, mozgásminta szűrések most ajándékban

Medical Flossing

Innovatív sportrehabiltáció októberben a Sportarénában is!

PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.