+36 1 790 9900 | +36 21 2525 207 | « Online ügyfélszolgálat: 900 - 1800 | Nyitvatartás »
  

Eseménynaptár

Szeptember,
2020
25 Szeptember 2020
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
31 1 2020. September 1. , Tuesday 2 2020. September 2. , Wednesday 3 2020. September 3. , Thursday 4 2020. September 4. , Friday 5 2020. September 5. , Saturday 6 2020. September 6. , Sunday
7 2020. September 7. , Monday 8 2020. September 8. , Tuesday 9 2020. September 9. , Wednesday 10 2020. September 10. , Thursday 11 2020. September 11. , Friday 12 2020. September 12. , Saturday 13 2020. September 13. , Sunday
14 2020. September 14. , Monday 15 2020. September 15. , Tuesday 16 2020. September 16. , Wednesday 17 2020. September 17. , Thursday 18 2020. September 18. , Friday 19 2020. September 19. , Saturday 20 2020. September 20. , Sunday
21 2020. September 21. , Monday 22 2020. September 22. , Tuesday 23 2020. September 23. , Wednesday 24 2020. September 24. , Thursday 25 2020. September 25. , Friday 26 2020. September 26. , Saturday 27 2020. September 27. , Sunday
28 2020. September 28. , Monday 29 2020. September 29. , Tuesday 30 2020. September 30. , Wednesday 1 2 3 4

Csoportos tornák jelenleg online térben kerülnek megtartásra.

PhysioVit Rehab Akadémia mozgásszervi rendelőjének különféle szolgáltatásait mutatjuk be a könnyebb áttekinthetőség érdekében.

Mutassa az összes kategória eseményeit


PhysioVit Központ

Top

Honlapunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy az Ön számára a legjobb böngészési élményt nyújtsa.
A weboldal használatával Ön elfogadja jelen felhasználási cookie-kat.